Sevgiliye Patlayan Kutu Hediyesi

14 Şubat Sevgililer Günü için sayılı günler kaldı! Sevgililer günü hediyesi için halen karar vermediyseniz üzülmeyin patlayan kutu hediyesi karşınızda. Daha öncede bahsetmiş olduğumuz patlayan kutu nerede satılır yazımızda da sevgililer için hediye önerilerinde bulunmuştuk. Sevgiliniz için ideal bir ürün olan patlayan kutular artık birçok modelde üretiliyor.

Patlayan Kutu Süsleme

En sevdiğiniz fotoğraflardan hazırlanan patlayan kutuyu süslemek de çok önemli. El yapımı patlayan kutu yapması zor ve uzun süreli bir işlem olduğu için heryerehediye.com adresindeki ürünü tercih edebilirsiniz. Üstelik patlayan kutu süsleme için gerekli her şey de içinde yer alıyor! Kısacası sevgilinizi mutlu edecek bu hediye için tek yapmanız gereken en sevdiğiniz fotoğrafları seçmek. Daha sonra patlayan kutu hazırlanıp en güzel şekilde paketlenerek adresinize ulaştırılıyor. İçinde de kupa bardak, asker künyesi, kar küresi gibi birçok çeşitli ürün yer alıyor.

sevgiliye-patlayan-kutu-hediyesi-01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sevgiliye Patlayan Kutu Hediyesi

Sevgililer günü için hediye önerisi olarak patlayan kutuyu örnek verdik. Ancak fotoğraflarla hazırlanan bu cezbedici hediye ilginizi çekmediyse diğer önerilerimizi inceleyin. Daha fazla ürün ve ürünler hakkında bilgi için adresimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Dokunmatik Sihirli Fotoğraflı Ayna

sevgiliye-patlayan-kutu-hediyesi-02

 

 

Bu sihirli ayna daha siz dünyanın en güzeli kim diye sormadan yanıtını veriyor! Dokunmatik ekranlı sihirli ayna adı üstünde mükemmel bir sihre imza atıyor. En sevdiğiniz fotoğrafları tek tuşla görmek isterseniz bu hediyeyi satın almaktan çekinmeyin. Fotoğraf çerçevesi olarak da kullanabilen çok amaçlı bu ayna, 20 x 27 cm boyutlarındadır.

Sevgiliye Hediye Kalp Şeklinde Çakmak

sevgiliye-patlayan-kutu-hediyesi-03

 

Çakmaktan sevgililer günü hediyesi olur mu demeyin. Bu çakmak tasarımıyla diğer tüm çakmaklardan sıyrılmayı başarıyor. Kalpli bir tasarıma dönüşen çakmak her an sevgilinize sizi hatırlatacak. Kalbinizin sıcaklığı, her özlem anında onu yalnız bırakmayacak…

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir