Patlayan Kutu Nerede Satılır?

En çok tercih edilen hediyeler arasında yer alan patlayan kutu yer alıyor. Haliyle bu hediyeyi başka yerde görenler patlayan kutu nerede satılır sorusunun da cevabını arıyor. İçinde birçok fotoğrafın yer aldığı, hatta sürpriz hediyelerin de bulunduğu bu özel hediyeyi inceleyelim. Ardından heryerehediye.com’da yer alan patlayan kutu modellerini sizlerle paylaşacağız.

Fotoğraflarla hazırlanan patlayan kutu sürprizi, ilginç olduğu kadar romantik bir hediye.

Patlayan Kutu Nasıl Yapılır

Patlayan Kutu 4 bölümü olan toplam 3 parçadan oluşmaktadır. Toplamda 12 adet fotoğraf ya da isteğe göre yazılar yazılabilecek alana sahiptir. Patlayan Kutu 12 x 12 x 12 cm boyutlarındadır.Daha Büyük boyutlarda olması halinde ani açılma özelliği olmadığından bu boyut en ideal boy olarak denemeler sonucuncda belirlenmiştir.
Kenarları birbirinden bağımsız olarak kapağın bir arada tutup kutu haline getirdiği patlayan kutumuzda, kapağın açılmasıyla kutunun diğer kutulardan farkını anlayabilirsiniz.
Patlayan Kutu Sadece Güzel Farklı Bir fotoğraf albümü şeklinde hediye edilebileceği gibi aynı zaman da içine koyulacak farklı bir hediye ile şaşırtıcı bir hediye kutusu olarak da kullanılabilir.
Sitemizde Bulunan diğer hediyelerle birlikte kombinlenmiş modelleri bulabileceğiniz gibi, hediye çeşitlerimiz arasından kendinizde farklı bir hediye seçebilirsiniz.
Sevgililer günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz gibi diğer özel günlerde de sevgilinize özel patlayan kutu sipariş edebilirsiniz. Demin de söylediğimiz gibi patlayan kutu nerede satılır sorusunun cevabı heryerehediye.com!

Kar Küreli Patlayan Kutu Seti

patlayan-kutu-nerede-satilir

 

Patlayan kutu, seçmiş olduğunuz en güzel fotoğraflarla hazırlanıyor. Patlayan kutunun içinde sadece fotoğrafların olması yetmez diyorsanız, kar küreli bu modeli deneyin.Özel Film şeridi tasarımı ile 10 adet fotoğraf ve 4 adet mesaj isimleriniz tarih kamak mesajı ve bir de patlayan kutunun şaşırtıcı özelliğine uygun olarak kapağın altında ip ile bağlı olan bi mesaj ile hazırlanıyor.Kar Küreli Patlayan kutumuzun küresinde de 2 adet fotoğraf bulunmakta ve patlayan kutu ile güzel bir kombin oluşturmaktadır. Patlayan kutu satın al seçenekleri bu adreste birçok seçenekte sunulmuş. Bunlardan birisi de kar küresiyle gönderilen modeli.

Kupa Bardaklı Patlayan Kutu

patlayan-kutu-nerede-satilir-02

Kupa bardaklı patlayan kutu da bu özel hediyeler arasında en popüler olanı. Kişiye özel tasarlanan kupa bardak da patlayan kutunun içinde! Kupa bardağa hem kendi adınızı hem de sevgilinizin adını yazdırabilirsiniz.

Asker Künyeli Film Şeridi Patlayan Kutu

patlayan-kutu-nerede-satilir-03

 

 

Daha önce asker künyesi görmüş olabilirsiniz ancak bu diğerlerin çok farklı! En sevdiğiniz fotoğraflarla hazırlanan patlayan kutu, bu kez film şeridi tasarımıyla karşımızda. Üstelik yanında da fotoğraflı bir künye yer alıyor.

 

 

 

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir