Sevgiliye Alınabilecek En Farklı Hediye Tavsiyeleri

Sevgililer Günü Hediyesi seçmek tabi ki hiçte kolay değildir.Çünkü o sizin değerliniz, en sevdiğiniz, ömrünüz, her şeyinizdir. Hali ile ona layık bir hediye bulmak elbette zor olacaktır. Bu sancılı dönemde kafanız oldukça karışacak ve onlarca farklı kategoride onlarca farklı seçenek arasında adeta kaybolacaksınız. heryerehediye Peki gerçekten göründüğü kadar zor mu sevgililer günü hediyesi seçmek? Bizce değil… Sizi doğru sonuca ulaştıracak olan şey bu durumlarda sadece empati yapmaktır. Sizi nasıl bir hediye mutlu edecek ya da şaşırtacaktır. Bunu belirlemek kilit nokta. Çünkü sizin beklentiniz ilişkinizin samimiyeti ve ona verdiğiniz değerle şekilleneceğinden, sevgilinizin de beklentisi bu yönde olacaktır.

Eğer egolarla ve komplekslerle şekillenmiş, gösterişlerin yarıştığı yapmacık bir ilişkiniz yoksa önceliğiniz tabi ki de maddi hediyeler değil manevi hediyeler olacaktır. Dip not olarak da şunu söylemeden geçemeyeceğim. Hediyenin değeri hediyeden ziyade verenle alakalıdır o yüzden kendinizi strese sokmanıza hiç gerek yok. Aşk her ama her hediyeyi beğenir.
Bir örnek vermek gerekirse dünyanın en güzel parfümünün eminim sevgilinizin sıktığı parfüm olduğunu düşünüyorsunuzdur? Bu arada parfüm gibi klasik ve demode bir tavsiye de bulunacağımı düşünmemişsinizdir umarım 🙂 giphy

 

 

Eğer onun için en değerli olan şey sizseniz o halde ona sevgililer günü hediyesi olarak kendinizi vermeye ne dersiniz?

heryerehediyecom
Sandığınız gibi değil yanlış anlamayın hemen 🙂

 

Hediyeniz siz olun derken tabi ki kişiselleştirilmiş yani tamamen size özel olarak üretilen hediye alternatiflerinden bahsediyorum…Fotoğraflarınızın ,isimlerinizin ,size özel olan tarihinizin üzerine basılı olduğu ya da istediğiniz mesajları ona açık şekilde iletebileceğiniz tamamen istediğiniz bilgilerinizin üzerinde olan bir hediye.Bu oldukça değerli ve ilginç bir hediye olacaktır.Peki Bunlar neler olabilir?Nasıl bir hediye bizim istediğimiz fotoğrafın basıldığı yada istediğimiz yazıların yazıldığı bir şekilde hazırlanabilir? diye düşünüyor olabilirsiniz.

İşte tam bu anda heryerehediye.com olarak size alternatifler fikirler ve farklı seçenekler sunarak sevgilinizin gerçekten layık olduğu o hediyeyi bulmanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz.giphy

Sevgiliye Alınabilecek Hediye Önerileri

1nci Önerimiz

İlk sırada tabi ki el emeği göz nuru tamamen sıfırdan üretilen alternatifler olacaktır.O yüzden ilk sırada bir heryerehediye.com klasiği olan Explotion box yani patlayan kutu modellerimiz var…

film_seridi_tasarimli_patlayan_kutu_980

 

Film Şeridi Model
Film Şeridi Model

 

patlayan_kutu_cop_adam_model_explotion_box_976

 

Standart 12 Fotoğraflı Patlayan kutu ve Kupa Seti
Standart 12 Fotoğraflı Patlayan kutu ve Kupa Seti
Tamam tamam şimdi bayılmanın zamanı değil ayılın
Tamam tamam şimdi bayılmanın zamanı değil ayılın 🙂

 

Patlayan Kutu Nedir?Patlayan kutu karton malzemeden üretilen özel kesim boyut ve oranlara sahip dışardan standart bir kutu gibi görünsede kapağı kaldırıldığında katlarına ve bölmelere ayrılarak şok etkisi yaratan bir kutudur.

İçinde Yukarda gördüğünüz modellere göre değişkenlik gösteren tasarımlar mevcuttur. Tamamen size özel olarak, gönderdiğiniz fotoğraflar kutu ölçülerine uygun olarak ölçülendirilerek ve kolajlanarak kutu üzerine yapıştırılmaktadır. Sadece kutu olarak hediye edebileceğiniz gibi kupalı modeli alarak içinde kupa bardağı ile birlikte de verebilirsiniz. Ya da düşündüğünüz farklı bir hediyeyi bizden ya da farklı bi yerden temin edip içine koyabilirsiniz.Patlayan Kutu ölçüleri yaklaşık olarak 12 x 12 x 12 cm dir.

2nci Hediyemiz

Sevgililer Günü Hediyelerinin Olmazsa Olmazı Kişiye Özel Yastıklaaaaar.

Yastık neden güzel bir sevgiliye hediye alternatifi olur ki? Yastık temsili bir sevgilidir çünkü.Özellikle henüz evli olmayanlar akşam tv izlemek için koltuğa uzandığında, kestirmek için başının altına bir yastık aradığında ya da dertleşecek bir omuza ihtiyaç duyduğunda ilk koşup sarılacağınız şey size özel olan yastık olacaktır.Hani yukarda da bahsetmiştik ya hediye olarak ona kendinizi verin diye.İşte verdiniz.Yastık model ve tasarımlarına gelince ohoooooo. Gırlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Yastık Dedik ya :)
Yastık Dedik ya 🙂
Sonsuzluk 2 li model
Sonsuzluk 2 li model
Aşk avı kare 2 li yastık
Aşk avı kare 2 li yastık

 

 

İsimli Aşk Yastığı
İsimli Aşk Yastığı
Film Şeridi Sevgili yastığı
Film Şeridi Sevgili yastığı
Sevgiliye Hediye Yastık
El Ele 2li Yastık Modeli
sevgiliye hediye yastık
Birlikte Yaşlanalım Yastığı

 

Sevgiliye hediye yastık
Güllü Aşk Yastığı

3ncü Hediye Alternatifi

Fotoğraflı Aşk Tadında Çikolatalar

Bu çikolataların ne özelliği var neden bunu sevgilimize almalıyız ki çikolatadan sevgiliye hediye mi olur? Hem de mis gibi olur.Bu çikolata öyle bir çikolata olacak ki yıllarca en özel yerlerde duracak tadı damağınızda değil kalbinizde kalacak.Çünkü üzerinde aşkınızın olduğu çikolatayı yemeye kimse kıyamaz. Tabi ki tavsiyemiz yemenizden yanadır. Hele ki kaliteli sütlü pelit marka bir çikolataysa kesinlikle kaçırmayın. Kişiye Özel Çikolata Sevgilinize Hediye edebileceğiniz en özel alternatifler arasındadır.

Sevgililer Günü Hediyesi Çikolata
sevgiliye özel aşk çikolatası
sevgiliye hediye çikolata
Sevgiliye Fotoğraflı Çikolata

4ncü Önerimiz Olan Kişiye Özel Aksesuarlar

Nedir bu aksesuarlar.Sevgilinizin sürekli yanında taşıyabileceği her an kullanmak ihtiyacı olup eline aldığında sizi hatırlayacağı sevgiliye kişiye özel hediyeler.Çakmak anahtarlık tarzı hediyeler.

Sevgililer Günü hediyesi künye
Sevgiliye Özel Künye Kolye

 

Sevgililer günü hediyesi çakmak
Sonsuzluk mesajlı fotoğraflı çakmak

 

Sevgililer Günü hediyesi anahtarlık
Mesajlı Fotoğraflı 2 Taraflı anahtarlık

Şimdilik bu kadar liste güncellenecek ve yeni tavsiyeler bu listede olacaktır Sevgiliye hediye

daha bir çok sevgililer günü hediyeleri sizleri bekliyor
daha bir çok sevgililer günü hediyeleri sizleri bekliyor.


Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir