Asker Sevgiliye Hediye Ne Gönderilir?

Askerlik ve Askere hediye göndermenin yolları… Yapanlar bilir uzun uzun düşünülesi gereken kısa bir kelime… Hele ki şimdiki gibi uzun dönem 12 ay değildi koskoca 18 ay. Yeni yasayla birlikte artık 20 yaşında olan tüm Türk erkekleri kutsal vatani görevleri olan askerliklerini yapmak zorundalar. Fakat bu süreç sevgilinin,ananın,babanın,kardeşin ve en yakın dostların özlemi,hasreti ve bekleme umuduyla geçen bir süreçtir. Hele ki sevgiliniz varsa işte o askerlik hiç bitmez… Bu makalemiz asker yolu bekleyen bayanların askerdeki sevgililerine alabilecekleri en güzel 5 asker hediyesini barındırıyor. Fakat askerdeki sevgiliye gönderilecek hediyeler geçmeden evvel, neden hediye gönderilir bunun kısa bir hikayesini anlatmak istiyorum..
askere-hediye-ne-gonderilir
Asker müsait olduğu her an telefon kartı alır ve sevgilisiyle (uzun uzun diyemeyeceğim çünkü arkasında bekleyen onlarca asker bitse de bizde konuşsak diye bekliyor.) kısaca hasret giderir. Telefonlar kapanır erkek bir sigara yakar ve özlemin verdiği etkiyle efkarlanır. Aylardır yol gözleyen kızda ağlamaktan helak olmuştur. Günler geçer ama şafak karadır. Bir türlü sayılı günler gelmez.

Özlem gittikçe artmıştır. Askerdeki sevgiliye mektuplar gönderilir, doğu illerinde görev yapıyorsa soğuktan üşümesin diye atkılar,bereler ve kazaklar örülür gönderilir. Ama askerin hiç beklemediği bir gün sevgilisinden öyle bir hediye alır ki, gözleri parlar,mutluluktan havalara uçar,ömür boyu unutmayacağı bir anısı olur.

Askere Alınabilecek En Güzel 5 Hediyeye gelecek olursak

1.Askere Hediye Çikolata Kutusu

Askere Hediye Çikolata

Bu Çikolata Kişiye Özel Olarak Gönderdiğiniz Fotoğrafla Hazırlanmakta olup Askerde olan sevgilinizin Hem ağzını tatlandıracak hem de onu derin anılarınıza götürecektir.Askere Hediye Alternetifleri Arasında İlk Sıraya Askere Hediye Çikolata Kutusunu Koyuyoruz 😉

2.Askere Hediye Çift Taraflı Künye

Askere Hediye Çift Taraflı Asker Künyesi
Askere Hediye Çift Taraflı Asker Künyesi

Askerlik deyince ilk akla gelen aksesurlardır Asker Künyesi. Asker künyesi askere gidildiğinde farklı sebeplerle tsk tarafından askerlere dağıtılan üzerin kişisel bilgileri yer alan bir kolyedir.Peki bu kolyenin bir benzerini askerinizin her baktığında sizi hatırlaması için bir sevgili versiyonunu göndermek nasıl fikir?Bizce oldukça orjinal bir fikir. Askere hediye alternatifleri listemizde Askere Hediye Çift Taraflı Künye yi 2nci sıraya yerleştirdik.

3.Asker Sevgiliye Asker Desenli Kare Yastık

asker_sevgiliye_asker_desenli_kare_yastik_906

Herkes uzakta olan askerinin durumunu merak eder.Sağlığı, sıhhati, huzuru ve rahatı nasıldır acaba diye. Hem askerini rahat ettirecek hem de onun hasretini azda olsa hafifletecek olan güzel bir asker hediyesi alternatifi olan  Asker Sevgiliye Asker Desenli Kare Yastık sizin belirleyeceğiniz bir fotoğraf güzel bir mesaj ve isimleriniz ile hazırlanmaktadır. Askere hediye Seçenekleri arasında en ravaçta olanlardan biri olan Asker Sevgiliye Hediye Asker Desenli Kare Yastık Listemizde 3ncü sırada bulunmakta.

 

 

4.Askere Hediye Fotoğraflı Çift Taraflı Çakmak
askere-hediye-ne-gonderilir

Askerlik Denince efkar, efkar denince akla gelen ilk şeydir sigara. Tabiki temennimiz herkesin sigaradan bir an önce kurtulması ancak askerlik bunun için en zor olan yerlerden biri. Ve belkide kullanımın en çok olduğu yerlerden biri.Sigara efkarı alır evet ama sigaradan daha da etkili olacak olan bir önerimiz var. Askere Hediye Fotoğraflı Çift Taraflı Çakmak Askeriniz her sigara yakışında sizi hatırlamasını sağlayacak ve içindeki özlemi sigarasıyla birlikte azda olsa bastıracak.
Askere hediye listemizde  Askere Hediye Fotoğraflı Çift Taraflı Çakmağı 4ncü sıraya yerleştirip siz asker yolu bekleyenlere güzel bir öneri olduğunu hatırlatırız.

 

 

5.Asker Hediyesi Yuvarlak Anahtarlık

asker_hediyesi_yuvarlak_anahtarlik_108
Askere anahtarlık

Askerde Anahtarlık nerede kullanılır demeyin.evet evi yok arabası yok ama oradaki en önemli şeyi olan dolabı var 🙂 ve o dolap her daim kilitli olması gerekir. Asker Hediyesi Yuvarlak Anahtarlık sizin göndermiş olduğunuz bir fotoğraf,  sevgilinizin adı ve bir mesajınızla hazırlanmakta olup asker sevgilinizin  her an cebinde taşıyacağı güzel bir hediye olacaktır. Asker Hediyesi Yuvarlak Anahtarlık anahtarlıktan 2 adet alıp askerinizle aynı anahtarlığı kullanarak  onun yalnızlığını uzaktan da olsa paylaşma imkanı bulabilirsiniz.Lisetimizi Asker Hediyesi Yuvarlak Anahtarlık ile sonlandırıp  Tüm askerlerimizin en kısa sürede sağlıklı bir şekilde ailelerine kavuşmasını diliyoruz.

Tüm Bu hediye seçeneklerimizi ve daha fazlasını İnternet adresimizden inceleyebilir ve daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz…

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir